Basket Casinospel Cykel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds

Ligacupen England Odds

Ligacupen England

Vilka vinner Engelska Ligacupen 2017/2018?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Altro1,011,01
Manchester United6,005,00
Chelsea6,505,50
Manchester City7,005,00
Arsenal9,007,00
Liverpool10,0010,00
Tottenham11,009,00
Everton17,0013,00
Leicester City21,0015,00
West Ham Utd26,0017,00
Stoke City26,0026,00
Bournemouth41,0025,00
Crystal Palace41,0025,00
Swansea41,0025,00
Burnley41,0041,00
Huddersfield Town41,0041,00
Middlesbrough67,0050,00
Aston Villa67,0067,00
Brighton And Hove Albion67,0067,00
Wolverhampton81,0040,00
Leeds United81,0041,00
Norwich City81,0050,00
West Bromwich Albion101,0034,00
Barnsley101,00101,00
Brentford101,00101,00
Reading101,00101,00
Bristol City151,0050,00
Sunderland151,0081,00
Bolton Wanderers151,00151,00
Nottingham Forest501,00151,00
Bristol Rovers501,00501,00
Burton1001,00251,00
Doncaster Rovers1001,00301,00

.