Riksdagsvalet 2018 Basket Blackjack Casinospel Fotboll Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Casino

Bästa kvinnliga huvudroll Oscarsgalan 2019 Odds

Vem vinner en Oscar för bästa kvinnliga huvudroll vid Oscarsgalan 2019?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Lady Gaga (A Star Is Born)2,252,10
Glenn Close (The Wife)3,503,00
Olivia Colman (The Favourite)5,504,00
Emily Blunt (Mary Poppins Returns)17,0011,00
Emily Blunt - Mary Poppins Returns17,0017,00
Melissa Mccarthy (Can You Ever Forgive Me?)21,007,00
Rosamund Pike (A Private War)21,0015,00
Nicole-Kidman21,0021,00
Felicity Jones - On The Basis Of Sex34,0034,00
Joanna Kulig - (Cold War)34,0034,00
Kathryn Hahn - (Private Life)34,0034,00
Viola Davis (Widows)41,009,00
Toni Collette (Hereditary)41,0021,00
Yalitza Aparicio (Roma)41,0026,00
Nicole Kidman (Boy Erased)51,0021,00
Nicole Kidman (Destroyer)51,0021,00
Carey Mulligan (Wildlife)51,0051,00
Saoirse Ronan (Mary Queen Of Scots)67,0011,00
Elsie Fisher (Eighth Grade)67,0034,00
Charlize Theron (Tully)67,0051,00
Emily Blunt (A Quiet Place)67,0067,00
Felicity Jones (On The Basis Of Sex)101,0029,00
Julia Roberts (Ben Is Back)151,0026,00
Kiki Layne (If Beale Street Could Talk)151,0051,00
Chloe Sevigny (Lizzie)301,00301,00
Thomasin Mckenzie (Leave No Trace)301,00301,00
Jamie Lee Curtis (Halloween)501,00501,00

>> KONTAKTA: INFO@BRAODDS.COM
<< TILLBAKA: STARTSIDAN
bot_crop