Let's Dance 2017 Eurovision Song Contest 2017
Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NFL 2017 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
New England Patriots6,006,00
Dallas Cowboys11,0010,00
Green Bay Packers12,0010,00
Seattle Seahawks13,0010,00
Pittsburgh Steelers13,0011,00
Atlanta Falcons15,009,00
Oakland Raiders19,0015,00
Denver Broncos21,0017,00
Kansas City Chiefs26,0017,00
New York Giants26,0019,00
Houston Texans26,0021,00
Arizona Cardinals29,0021,00
Carolina Panthers29,0022,00
Minnesota Vikings29,0026,00
Indianapolis Colts41,0026,00
Baltimore Ravens41,0030,00
Tampa Bay Buccaneers41,0034,00
Cincinnati Bengals51,0029,00
Tennessee Titans51,0034,00
Miami Dolphins51,0041,00
Philadelphia Eagles51,0041,00
New Orleans Saints67,0041,00
Washington Redskins67,0041,00
Detroit Lions67,0051,00
Los Angeles Chargers67,0051,00
Jacksonville Jaguars81,0051,00
Buffalo Bills101,0067,00
Chicago Bears126,0067,00
Los Angeles Rams126,0067,00
New York Jets126,00100,00
San Francisco 49Ers151,0081,00
Cleveland Browns251,00101,00
Bet365BetclicBwinExpektIntertopsLadbrokesPafSportingbetUnibetWilliamhill
6,006,006,006,006,006,006,006,006,006,00
10,0010,0010,0010,0011,0011,0011,0011,0011,0010,00
11,0012,0010,0012,0011,0011,0011,0010,0011,0011,00
10,0012,0011,0012,0011,0011,0012,0011,0012,0013,00
12,0013,0011,0013,0011,0013,0013,0011,0013,0013,00
15,0011,0014,0011,0013,0013,0013,0011,0013,009,00
19,0015,0017,0015,0019,0017,0017,0019,0017,0015,00
17,0019,0017,0019,0019,0021,0021,0017,0021,0019,00
19,0020,0017,0020,0021,0021,0021,0019,0021,0026,00
26,0022,0019,0022,0021,0026,0023,0023,0023,0026,00
23,0022,0026,0022,0023,0021,0023,0023,0023,0023,00
21,0028,0029,0028,0029,0026,0029,0029,0029,0029,00
23,0022,0023,0022,0026,0026,0023,0023,0023,0029,00
26,0028,0026,0028,0026,0026,0026,0029,0026,0029,00
41,0030,0026,0030,0034,0034,0034,0029,0034,0034,00
34,0030,0034,0030,0034,0041,0041,0041,0041,0041,00
41,0040,0034,0040,0034,0041,0034,0034,0034,0041,00
34,0040,0029,0040,0051,0041,0051,0051,0051,0051,00
51,0050,0034,0050,0041,0051,0051,0034,0051,0034,00
51,0050,0041,0050,0051,0051,0051,0041,0051,0051,00
41,0050,0051,0050,0051,0051,0041,0041,0041,0051,00
41,0050,0051,0050,0051,0051,0067,0051,0067,0051,00
51,0050,0051,0050,0051,0051,0041,0051,0041,0067,00
51,0060,0067,0060,0061,0051,0051,0067,0051,0067,00
67,0060,0067,0060,0067,0051,0067,0067,0067,0067,00
67,0080,0051,0080,0081,0067,0067,0051,0067,0067,00
67,0070,0067,0070,0081,0067,0067,00101,0067,0067,00
101,0090,00126,0090,00101,0081,00126,00101,00126,0067,00
101,00125,00126,00125,00101,0081,00101,00101,00101,0067,00
101,00100,00126,00100,00101,00101,00126,00101,00126,00101,00
126,00150,0081,00150,00151,00101,00151,00126,00151,00101,00
126,00200,00151,00200,00251,00101,00251,00151,00251,00101,00