Basket Casinospel Cykel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NFL 2017 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
New England Patriots5,505,00
Green Bay Packers11,0011,00
Dallas Cowboys12,009,00
Seattle Seahawks12,0011,00
Pittsburgh Steelers13,0012,00
Atlanta Falcons15,0013,00
Oakland Raiders19,0015,00
Denver Broncos26,0017,00
Kansas City Chiefs26,0019,00
New York Giants26,0021,00
Carolina Panthers29,0023,00
Minnesota Vikings29,0023,00
Arizona Cardinals34,0021,00
Houston Texans34,0022,00
Tampa Bay Buccaneers41,0029,00
Baltimore Ravens41,0030,00
Indianapolis Colts41,0034,00
Tennessee Titans51,0034,00
Cincinnati Bengals51,0035,00
New Orleans Saints51,0040,00
Philadelphia Eagles51,0040,00
Detroit Lions67,0050,00
Miami Dolphins67,0050,00
Washington Redskins67,0050,00
Jacksonville Jaguars70,0051,00
Los Angeles Chargers70,0051,00
Buffalo Bills101,0067,00
Chicago Bears126,00100,00
Los Angeles Rams151,00101,00
New York Jets201,00101,00
San Francisco 49Ers201,00126,00
Cleveland Browns251,00126,00
Bet365BetclicExpektIntertopsPafSportingbetUnibetWilliamhill
5,505,255,255,005,005,505,005,00
11,0011,0011,0011,0011,0011,0011,0011,00
10,009,009,0011,0012,0011,0012,0011,00
11,0011,0011,0011,0012,0011,0012,0011,00
12,0013,0013,0012,0012,0012,0012,0013,00
15,0013,0013,0013,0013,0013,0013,0015,00
19,0018,0018,0017,0015,0019,0015,0017,00
17,0020,0020,0017,0021,0019,0021,0026,00
19,0022,0022,0019,0023,0019,0023,0026,00
26,0025,0025,0023,0021,0026,0021,0026,00
23,0025,0025,0023,0026,0023,0026,0029,00
26,0028,0028,0026,0023,0029,0023,0029,00
21,0025,0025,0026,0034,0034,0034,0029,00
23,0022,0022,0023,0029,0026,0029,0034,00
41,0040,0040,0041,0034,0029,0034,0041,00
34,0030,0030,0034,0041,0041,0041,0041,00
41,0035,0035,0034,0034,0034,0034,0034,00
51,0050,0050,0041,0034,0034,0034,0034,00
41,0035,0035,0041,0051,0041,0051,0051,00
41,0040,0040,0041,0041,0051,0041,0051,00
41,0040,0040,0041,0041,0041,0041,0051,00
51,0050,0050,0051,0051,0067,0051,0067,00
51,0050,0050,0051,0051,0051,0051,0067,00
51,0050,0050,0051,0051,0051,0051,0067,00
67,0070,0070,0067,0067,0051,0067,0067,00
67,0070,0070,0051,0051,0067,0051,0067,00
67,0080,0080,0067,0067,00101,0067,0081,00
101,00100,00100,00101,00126,00126,00126,00126,00
101,00150,00150,00101,00101,00101,00101,00151,00
101,00150,00150,00101,00126,00201,00126,00201,00
126,00150,00150,00126,00151,00126,00151,00201,00
126,00150,00150,00151,00251,00151,00251,00251,00