Basket Casinospel Cykel Fotboll Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds

NFL 2017 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
New England Patriots5,005,00
Pittsburgh Steelers10,009,00
Seattle Seahawks10,009,00
Green Bay Packers11,0010,00
Atlanta Falcons12,0011,00
Oakland Raiders13,0013,00
Dallas Cowboys16,0015,00
Kansas City Chiefs17,0017,00
Denver Broncos21,0019,00
Tampa Bay Buccaneers29,0026,00
Tennessee Titans34,0029,00
Carolina Panthers41,0026,00
Baltimore Ravens41,0029,00
Detroit Lions41,0029,00
Minnesota Vikings41,0029,00
Philadelphia Eagles41,0041,00
Houston Texans51,0034,00
Arizona Cardinals67,0041,00
Miami Dolphins67,0041,00
New York Giants67,0041,00
Los Angeles Rams81,0067,00
Washington Redskins101,0051,00
Jacksonville Jaguars101,0067,00
Los Angeles Chargers101,0067,00
New Orleans Saints151,0067,00
Buffalo Bills151,0081,00
Cincinnati Bengals201,0081,00
Indianapolis Colts201,00101,00
Chicago Bears401,00151,00
Cleveland Browns501,00301,00
San Francisco 49Ers751,00301,00
New York Jets1001,00501,00