Basket Casinospel E-sport Fotboll Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds
Slots

NFL 2017 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
New England Patriots4,003,50
Philadelphia Eagles5,505,00
Pittsburgh Steelers7,007,00
New Orleans Saints11,0010,00
Minnesota Vikings15,0011,00
Kansas City Chiefs17,0015,00
Los Angeles Rams19,0017,00
Atlanta Falcons21,0017,00
Seattle Seahawks23,0015,00
Carolina Panthers23,0021,00
Jacksonville Jaguars26,0021,00
Detroit Lions34,0029,00
Dallas Cowboys51,0041,00
Tennessee Titans51,0041,00
Baltimore Ravens67,0041,00
Los Angeles Chargers67,0041,00
Oakland Raiders101,0051,00
Cincinnati Bengals101,00101,00
Washington Redskins126,00101,00
Green Bay Packers151,0081,00
Tampa Bay Buccaneers151,00151,00
Houston Texans201,00101,00
Buffalo Bills201,00151,00
Arizona Cardinals251,00151,00
Denver Broncos251,00151,00
Miami Dolphins251,00251,00
Chicago Bears501,00201,00
New York Jets501,00301,00
Indianapolis Colts501,00501,00
New York Giants2501,001001,00
Cleveland Browns7501,005001,00
San Francisco 49Ers7501,005001,00