Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NFL 2017 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
New England Patriots5,505,50
Green Bay Packers11,0011,00
Dallas Cowboys12,009,00
Seattle Seahawks13,0010,00
Pittsburgh Steelers13,0011,00
Atlanta Falcons15,009,00
Oakland Raiders19,0015,00
Denver Broncos21,0017,00
Kansas City Chiefs26,0017,00
Houston Texans26,0021,00
New York Giants26,0021,00
Carolina Panthers29,0021,00
Minnesota Vikings29,0023,00
Arizona Cardinals34,0021,00
Baltimore Ravens41,0030,00
Indianapolis Colts41,0034,00
Tampa Bay Buccaneers45,0029,00
Cincinnati Bengals51,0034,00
New Orleans Saints51,0041,00
Philadelphia Eagles51,0041,00
Tennessee Titans55,0034,00
Miami Dolphins55,0051,00
Detroit Lions67,0051,00
Washington Redskins67,0051,00
Jacksonville Jaguars70,0051,00
Los Angeles Chargers70,0051,00
Buffalo Bills101,0067,00
Los Angeles Rams125,0067,00
Chicago Bears126,0067,00
New York Jets126,00100,00
San Francisco 49Ers151,00101,00
Cleveland Browns251,00101,00
Bet365BetclicBwinExpektIntertopsPafSportingbetUnibetWilliamhill
5,505,505,505,505,505,505,505,505,50
11,0011,0011,0011,0011,0011,0011,0011,0011,00
10,009,009,009,0010,0012,0011,0012,0011,00
11,0010,0011,0010,0011,0012,0011,0012,0013,00
12,0013,0011,0013,0012,0013,0012,0013,0013,00
15,0013,0014,0013,0013,0013,0013,0013,009,00
19,0018,0017,0018,0017,0015,0019,0015,0015,00
17,0020,0017,0020,0017,0021,0019,0021,0019,00
19,0020,0017,0020,0019,0023,0019,0023,0026,00
23,0023,0021,0023,0023,0026,0023,0026,0023,00
26,0025,0026,0025,0023,0021,0026,0021,0026,00
23,0023,0021,0023,0023,0029,0023,0029,0029,00
26,0028,0026,0028,0026,0023,0029,0023,0029,00
21,0023,0021,0023,0026,0034,0029,0034,0029,00
34,0030,0034,0030,0034,0041,0041,0041,0041,00
41,0035,0041,0035,0034,0034,0034,0034,0034,00
41,0045,0041,0045,0041,0034,0029,0034,0041,00
41,0035,0041,0035,0041,0051,0034,0051,0051,00
41,0045,0041,0045,0041,0041,0051,0041,0051,00
41,0045,0041,0045,0041,0041,0041,0041,0051,00
51,0055,0051,0055,0041,0041,0034,0041,0034,00
51,0055,0051,0055,0051,0051,0051,0051,0051,00
51,0055,0051,0055,0051,0051,0067,0051,0067,00
51,0055,0051,0055,0051,0051,0051,0051,0067,00
67,0070,0067,0070,0067,0067,0051,0067,0067,00
67,0070,0067,0070,0067,0051,0067,0051,0067,00
67,0070,0067,0070,0067,0067,00101,0067,0067,00
101,00125,00101,00125,00101,00101,00101,00101,0067,00
101,00100,00101,00100,00101,00126,00126,00126,0067,00
101,00100,00101,00100,00101,00126,00101,00126,00101,00
126,00150,00151,00150,00126,00151,00126,00151,00101,00
126,00150,00151,00150,00151,00251,00151,00251,00101,00