VM i nordisk skidsport 2017 Oscarsgalan 2017 Melodifestivalen 2017 Let's Dance 2017
Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NFL 2017 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
New England Patriots6,504,00
Dallas Cowboys11,0010,00
Green Bay Packers11,0010,00
Pittsburgh Steelers13,0010,00
Seattle Seahawks13,0010,00
Atlanta Falcons15,009,00
Oakland Raiders19,0015,00
Carolina Panthers29,0020,00
New York Giants29,0020,00
Kansas City Chiefs30,0017,00
Arizona Cardinals30,0021,00
Minnesota Vikings30,0026,00
Denver Broncos35,0017,00
Indianapolis Colts41,0026,00
Baltimore Ravens41,0029,00
Tampa Bay Buccaneers41,0034,00
Cincinnati Bengals51,0029,00
Houston Texans51,0030,00
Tennessee Titans51,0034,00
Miami Dolphins51,0041,00
Philadelphia Eagles51,0041,00
New Orleans Saints67,0041,00
Washington Redskins67,0041,00
Detroit Lions67,0050,00
Los Angeles Chargers67,0051,00
Buffalo Bills101,0065,00
Jacksonville Jaguars125,0051,00
Chicago Bears126,0060,00
New York Jets126,0081,00
Los Angeles Rams150,0067,00
San Francisco 49Ers201,0081,00
Cleveland Browns251,00101,00
Bet365BetclicBwinExpektIntertopsLadbrokesPafSportingbetUnibetWilliamhill
6,504,006,004,006,006,006,006,006,006,00
10,0010,0010,0010,0010,0011,0011,0011,0011,0010,00
11,0010,0010,0010,0011,0011,0011,0010,0011,0011,00
11,0010,0011,0010,0011,0013,0013,0011,0013,0013,00
10,0012,0011,0012,0011,0011,0013,0011,0013,0013,00
15,0012,0014,0012,0012,0013,0013,0011,0013,009,00
19,0015,0017,0015,0017,0017,0017,0019,0017,0015,00
23,0020,0023,0020,0026,0026,0021,0023,0021,0029,00
26,0020,0021,0020,0021,0026,0021,0023,0021,0029,00
17,0030,0017,0030,0019,0021,0019,0019,0019,0026,00
21,0030,0029,0030,0029,0026,0029,0029,0029,0029,00
26,0030,0026,0030,0026,0026,0026,0029,0026,0029,00
19,0035,0017,0035,0017,0021,0021,0017,0021,0021,00
41,0035,0026,0035,0029,0034,0029,0029,0029,0034,00
29,0030,0034,0030,0034,0041,0041,0041,0041,0041,00
41,0035,0034,0035,0034,0041,0034,0034,0034,0041,00
29,0050,0029,0050,0051,0034,0041,0051,0041,0051,00
34,0030,0034,0030,0041,0041,0041,0034,0041,0051,00
51,0050,0034,0050,0041,0051,0051,0034,0051,0034,00
51,0050,0041,0050,0041,0041,0041,0041,0041,0051,00
41,0050,0051,0050,0051,0051,0041,0051,0041,0051,00
41,0060,0051,0060,0051,0051,0067,0051,0067,0051,00
41,0050,0051,0050,0051,0041,0041,0051,0041,0067,00
51,0050,0067,0050,0051,0051,0051,0067,0051,0067,00
67,0060,0067,0060,0051,0051,0067,0067,0067,0067,00
67,0065,0067,0065,0081,0067,0067,00101,0067,0067,00
101,00125,0051,00125,00101,0067,0067,0051,0067,0067,00
81,0060,00126,0060,00101,0081,00101,00101,00101,0067,00
81,00125,00126,00125,00101,0081,00101,00101,00101,00101,00
101,00150,00126,00150,00126,0081,00101,00101,00101,0067,00
126,00125,0081,00125,00201,00101,00101,00201,00101,00101,00
151,00150,00151,00150,00251,00101,00251,00151,00251,00101,00