Oscarsgalan 2017 Guldbaggen Melodifestivalen 2017
Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Längdåkning Motorsport Poker Politik Slots Slots i mobilen Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

Europa League 2016/2017 Odds

Europa League

Fr.o.m. säsongen 2015/2016 sänds Europa League i Eurosport 2 och Kanal 9.

Vilka vinner Europa League 2016/2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Europa League 2016/20171,001,00
Manchester United5,005,00
Tottenham9,009,00
As Roma14,0012,00
Shakhtar Donetsk15,0013,00
Athletic Bilbao15,0015,00
Zenit St Petersburg16,0015,00
Fc Schalke 0418,0013,00
Olympique Lyon21,0017,00
Fiorentina21,0019,00
Villarreal22,0018,00
Borussia Mönchengladbach26,0023,00
Besiktas31,0026,00
Fenerbahçe35,0034,00
Ajax36,0026,00
Celta Vigo36,0034,00
Fc Copenhagen51,0026,00
Fc Rostov51,0041,00
Sparta Prag61,0051,00
Olympiakos67,0041,00
Fc Krasnodar67,0051,00
Anderlecht81,0061,00
Krc Genk81,0061,00
Ludogorets Razgrad101,0061,00
Legia Warsaw151,0061,00
Saint-Étienne151,0067,00
Hapoel Be'er Sheva151,00100,00
Az Alkmaar151,00101,00
Osmanlispor Fk151,00101,00
Osmanlispor151,00151,00
Astra Giurgiu201,00151,00
Paok201,00151,00
Aa Gent251,00126,00
Apoel Fc251,00150,00