Oscarsgalan 2017 Guldbaggen Melodifestivalen 2017
Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Längdåkning Motorsport Poker Politik Slots Slots i mobilen Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NHL betting

NHL är den liga som ligger högst upp i det nordamerikanska hockeysystemet och anses vara världens bästa hockeyliga. Två svenskar har vunnit NHL:s poängliga: Peter Forsberg vann poängligan i NHL 2002/2003 och Henrik Sedin 2009/2010.

Vilka vinner NHL 2016/2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Washington Capitals10,005,60
Pittsburgh Penguins11,008,20
Montreal Canadiens12,508,00
Chicago Blackhawks12,508,50
Minnesota Wild14,007,50
Columbus Blue Jackets14,008,00
New York Rangers15,0010,00
San Jose Sharks21,0012,00
Anaheim Ducks21,0014,00
Edmonton Oilers21,0017,00
St. Louis Blues26,0016,00
Nashville Predators29,0017,00
Los Angeles Kings34,0022,00
Ottawa Senators41,0019,50
Boston Bruins46,0015,00
Philadelphia Flyers46,0019,50
Calgary Flames51,0012,50
Florida Panthers51,0025,00
Toronto Maple Leafs66,0017,50
Tampa Bay Lightning67,0021,00
Dallas Stars67,0028,00
Winnipeg Jets101,0030,00
Detroit Red Wings101,0039,00
Carolina Hurricanes101,0042,00
Vancouver Canucks126,0034,00
New York Islanders201,0061,00
Buffalo Sabres201,0066,00
New Jersey Devils251,0039,00
Arizona Coyotes2501,0044,00
Colorado Avalanche5001,0044,00