Let's Dance 2017 Eurovision Song Contest 2017
Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NHL betting

NHL är den liga som ligger högst upp i det nordamerikanska hockeysystemet och anses vara världens bästa hockeyliga. Två svenskar har vunnit NHL:s poängliga: Peter Forsberg vann poängligan i NHL 2002/2003 och Henrik Sedin 2009/2010.

Vilka vinner NHL 2016/2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Washington Capitals7,005,30
Chicago Blackhawks7,005,40
Minnesota Wild8,506,80
Pittsburgh Penguins9,506,60
Montreal Canadiens16,0010,50
New York Rangers17,005,30
San Jose Sharks18,0010,00
Anaheim Ducks21,0015,00
Edmonton Oilers21,0018,00
Columbus Blue Jackets22,007,25
Calgary Flames28,008,60
Ottawa Senators28,0017,00
Nashville Predators29,0015,50
St. Louis Blues29,0019,00
Toronto Maple Leafs34,0018,50
Boston Bruins36,0010,50
Tampa Bay Lightning51,0033,00
New York Islanders61,0038,00
New Jersey Devils134,00134,00
Carolina Hurricanes178,00101,00
Arizona Coyotes178,00178,00
Los Angeles Kings201,0042,00
Philadelphia Flyers301,00114,00
Florida Panthers401,00114,00
Detroit Red Wings3001,00134,00
Buffalo Sabres3001,00178,00
Winnipeg Jets9999,009999,00