VM i nordisk skidsport 2017 Melodifestivalen 2017 Let's Dance 2017
Basket Casinospel Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Slots Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds
Gamla odds Kommande odds

NHL betting

NHL är den liga som ligger högst upp i det nordamerikanska hockeysystemet och anses vara världens bästa hockeyliga. Två svenskar har vunnit NHL:s poängliga: Peter Forsberg vann poängligan i NHL 2002/2003 och Henrik Sedin 2009/2010.

Vilka vinner NHL 2016/2017?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Washington Capitals7,005,40
Minnesota Wild8,505,75
Pittsburgh Penguins9,508,80
Chicago Blackhawks10,009,00
Columbus Blue Jackets14,0010,00
Montreal Canadiens14,0011,00
New York Rangers16,0011,00
San Jose Sharks17,0015,00
Edmonton Oilers21,0016,00
Anaheim Ducks21,0018,00
St. Louis Blues26,0019,50
Ottawa Senators28,0022,00
Nashville Predators29,0020,00
Boston Bruins34,0017,50
Los Angeles Kings34,0020,00
Calgary Flames34,0025,00
Toronto Maple Leafs36,0021,00
Florida Panthers41,0025,00
New York Islanders51,0041,00
Tampa Bay Lightning56,0051,00
Philadelphia Flyers76,0039,00
Winnipeg Jets81,0042,00
Buffalo Sabres101,0067,00
Dallas Stars126,0044,00
Vancouver Canucks126,0048,00
Carolina Hurricanes226,0072,00
Detroit Red Wings251,0052,00
New Jersey Devils251,0064,00
Arizona Coyotes1501,0072,00
Colorado Avalanche5001,0072,00