Backhoppning E-sport Fotboll Handboll Ishockey Politik Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

Demokraternas presidentkandidat odds

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Blinken, Antony
Gabbard, Tulsi
Garcetti, Eric
Inslee, Jay
Lance Bottoms, Keisha
Markle, Meghan
Murphy, Phil
Newsom, Gavin
Orourke, Beto
Ossoff, Jon
Pritzker, Jb
Rice, Susan
Stacey Abrams
Swalwell, Eric
Whitmer, Gretchen
Yang, Andrew
Joseph Biden3,202,75
Kamala Harris3,403,00
Pete Buttigieg20,0015,00
Tammy Duckworth30,0030,00
Rashida Tlaib38,0038,00
Eric Garcetti40,0040,00
Michelle Obama44,0034,00
Elizabeth Warren46,0031,00
Cory Booker48,0048,00
Alexandria Ocasio-Cortez50,0021,00
Meghan Markle51,0051,00
Gavin Newsom67,0036,00
Andrew Yang70,0034,00
Amy Klobuchar70,0051,00
Bernie Sanders70,0051,00
Gretchen Whitmer80,0067,00
Nina Turner85,0085,00
Michael Bloomberg90,0090,00
Bill Gates101,00101,00
Katie Porter101,00101,00
Ayanna Pressley110,00110,00
Hillary Clinton130,0051,00
Andrew Cuomo130,00101,00
Tulsi Gabbard140,0067,00
Beto O'rourke140,00101,00


Denna del ansvarar inte BraOdds.com för