Cykel E-sport Fotboll Golf Ishockey Motorsport Poker Politik Simning: VM 2022 Snooker Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Casino

Demokraternas presidentkandidat odds

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Blinken, Antony
Dwayne Johnson
Gabbard, Tulsi
Garcetti, Eric
Inslee, Jay
Jon Ossoff
Lance Bottoms, Keisha
Markle, Meghan
Murphy, Phil
Newsom, Gavin
Orourke, Beto
Ossoff, Jon
Pritzker, Jb
Rice, Susan
Stacey Abrams
Swalwell, Eric
Whitmer, Gretchen
Yang, Andrew
Joseph Biden3,303,30
Kamala Harris5,605,60
Elizabeth Warren6,006,00
Pete Buttigieg13,0013,00
Eric Adams20,0020,00
Hillary Clinton28,0028,00
Michelle Obama28,0028,00
Eric Garcetti42,0042,00
Amy Klobuchar44,0044,00
Gavin Newsom50,0050,00
Alexandria Ocasio-Cortez60,0060,00
Bernie Sanders70,0070,00
Cory Booker70,0070,00
Michael Bloomberg80,0080,00
Gretchen Whitmer85,0085,00
Nina Turner100,00100,00
Tammy Duckworth120,00120,00
Andrew Cuomo140,00140,00
Beto O'rourke140,00140,00
Andrew Yang160,00160,00
Tulsi Gabbard160,00160,00
Rashida Tlaib240,00240,00
Ayanna Pressley300,00300,00