Fotboll OS i Tokyo Politik Tennis Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

Australiska öppna odds – Få bästa oddsen på Australian Open

Australiska öppna (Australian Open) är en internationell tennisturnering i Australien som spelas i Melbourne. Australiska öppna är en av Grand Slam-turneringarna som avgörs varje år. Tävlingen är otroligt populär och varje år kommer över en halv miljon betalande åskådare för att titta på turneringen.

Varje år i December en månad före det att Australiska öppna spelas så finns där ett slutspel där vinsten är ett ”wild card” till huvudturneringen. I denna förturnering är det enbart Australiensare som får delta.

Australiska öppna är otroligt stor och varje år deltar över hundra olika spelare. Att delta är stort och är absolut en väldigt speciell upplevelse för alla dem som är med men också för alla de som ser på.

Australiska öppna är den första av årets fyra Grand Slam-turneringar. De övriga turneringarna är Franska öppna i Paris i maj-juni, Wimbledon i juni-juli, och Amerikanska öppna i New York City i augusti-september.

Vem vinner Australiska öppna 2022 för herrar?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Adrian Mannarino
Albert Ramos Viñolas
Alejandro Davidovich Fokina
Aleksandar Vukic
Alexander Bublik
Alexei Popyrin
Aljaž Bedene
Andreas Seppi
Andrej Martin
Andrey Kuznetsov
Antoine Hoang
Arthur Rinderknech
Attila Balázs
Benjamin Bonzi
Benoit Paire
Bernard Tomic
Bradley Klahn
Brandon Nakashima
Cameron Norrie
Casper Ruud
Christian Garín
Christopher O'connell
Corentin Moutet
Damir Dzumhur
Daniel Altmaier
Daniel Elahi Galán
Denis Kudla
Dennis Novak
Dominik Köpfer
Dusan Lajovic
Egor Gerasimov
Elliot Benchetrit
Emil Ruusuvuori
Emilio Gómez
Ernesto Escobedo
Evgeny Donskoy
Federico Coria
Federico Delbonis
Federico Gaio
Feliciano López
Fernando Verdasco
Filip Krajinovic
Francis Tiafoe
Gianluca Mager
Gilles Simon
Go Soeda
Grégoire Barrère
Guido Pella
Harold Mayot
Henri Laaksonen
Hugo Dellien
Hugo Gaston
Ilya Ivashka
Ivo Karlovic
Jack Sock
James Duckworth
Jan-Lennard Struff
Jason Jung
Jaume Munar
Jeffrey John Wolf
Jeremy Chardy
Jiri Vesely
João Sousa
Jo-Wilfried Tsonga
John Isner
John Millman
Jordan Thompson
Jozef Kovalík
Juan Ignacio Londero
Jurij Rodionov
Kamil Majchrzak
Kwon Soon-Woo
Kyle Edmund
Laslo Djere
Leonardo Mayer
Liam Broady
Lloyd Harris
Lorenzo Giustino
Lorenzo Sonego
Lucas Pouille
Márton Fucsovics
Mackenzie Mc Donald
Marc Polmans
Marcel Granollers
Marco Cecchinato
Marcos Giron
Martin Klizan
Maxime Cressy
Maxime Janvier
Michael Mmoh
Mikael Ymer
Mikhail Kukushkin
Miomir Kecmanovic
Mitchell Krueger
Mohamed Safwat
Nicolás Jarry
Nikola Milojevic
Nikoloz Basilashvili
Norbert Gombos
Pablo Andújar
Pablo Cuevas
Paolo Lorenzi
Pedro Martínez Portero
Pedro Sousa
Peter Gojowczyk
Philipp Kohlschreiber
Pierre-Hugues Herbert
Prajnesh Gunneswaran
Quentin Halys
Radu Albot
Reilly Opelka
Ricardas Berankis
Richard Gasquet
Roberto Carballés Baena
Salvatore Caruso
Sam Querrey
Sebastian Korda
Stefano Travaglia
Steve Johnson
Steven Diez
Sumit Nagal
Taro Daniel
Taylor Fritz
Tennys Sandgren
Thai-Son Kwiatkowski
Thiago Monteiro
Thiago Wild
Thomas Fabbiano
Tomáš Machác
Tommy Paul
Ugo Humbert
Ulises Blanch
Vasek Pospisil
Yüichi Sugita
Yannick Hanfmann
Yasutaka Uchiyama
Yoshihito Nishioka
Novak Djokovic2,442,25
Daniil Medvedev6,005,50
Dominic Thiem7,407,00
Rafael Nadal8,608,00
Stefanos Tsitsipas13,0011,50
Alexander Zverev13,0012,50
Roger Federer13,5013,00
Andrey Rublev21,0019,50
Jannik Sinner26,0017,00
Denis Shapovalov34,0029,00
Félix Auger-Aliassime41,0030,00
Milos Raonic41,0030,00
Andy Murray41,0038,00
Matteo Berrettini51,0040,00
Nick Kyrgios51,0040,00
Juan Martin Del Potro51,0051,00
Grigor Dimitrov67,0048,00
Stanislas Wawrinka67,0048,00
Alex De Minaur67,0067,00
Diego Schwartzman101,0075,00
Roberto Bautista-Agut101,0075,00
Pablo Carreño Busta101,0080,00
Karen Khachanov101,00101,00
Kei Nishikori101,00101,00
Aslan Karatsev126,0065,00
David Goffin126,0080,00
Gaël Monfils151,0090,00
Fabio Fognini151,00100,00
Borna Coric151,00151,00
Kevin Anderson151,00151,00
Marin Cilic151,00151,00
Daniel Evans201,00201,00
Hubert Hurkacz201,00201,00
Bet365BetwaySmarkets
2,252,252,44
5,506,005,80
7,007,007,40
8,008,008,60
12,0013,0011,50
13,0013,0012,50
13,0013,0013,50
21,0021,0019,50
17,0026,0019,50
34,0034,0029,00
34,0041,0030,00
34,0041,0030,00
41,0041,0038,00
51,0051,0040,00
51,0051,0040,00
51,00
67,0067,0048,00
67,0067,0048,00
67,00
101,00101,0075,00
101,00101,0075,00
101,00101,0080,00
101,00
101,00
67,00126,0065,00
101,00126,0080,00
126,00151,0090,00
151,00151,00100,00
151,00
151,00
151,00
201,00
201,00

Vem vinner Australiska öppna 2022 för damer?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Ajla Tomljanovic
Aliaksandra Sasnovich
Aliona Bolsova Zadoinov
Alison Riske
Alison Van Uytvanck
Alizé Cornet
Ana Bogdan
Anastasia Pavlyuchenkova
Anastasia Potapova
Anastasija Sevastova
Andrea Petkovic
Anett Kontaveit
Ann Li
Anna Blinkova
Arantxa Rus
Barbora Krejcíková
Barbora Strýcová
Bernarda Pera
Camila Giorgi
Caroline Garcia
Christina Mchale
Coco Vandeweghe
Danka Kovinic
Daria Kasatkina
Donna Vekic
Eugenie Bouchard
Fiona Ferro
Greet Minnen
Heather Watson
Irina-Camelia Begu
Jasmine Paolini
Jil Belen Teichmann
Kaia Kanepi
Kaja Juvan
Katerina Siniaková
Kateryna Kozlova
Katie Boulter
Kim Clijsters
Kirsten Flipkens
Kristýna Plíšková
Kristie Ahn
Kristina Mladenovic
Laura Siegemund
Lauren Davis
Lesia Tsurenko
Leylah Annie Fernandez
Lin Zhu
Madison Brengle
Magda Linette
Marie Bouzková
Marta Kostyuk
Martina Trevisan
Mihaela Buzarnescu
Misaki Doi
Monica Puig
Nadia Podoroska
Nao Hibino
Nina Stojanovic
Océane Dodin
Ons Jabeur
Patricia Maria Tig
Paula Badosa Gibert
Polona Hercog
Rebecca Peterson
Samantha Stosur
Sara Sorribes Tormo
Shelby Rogers
Shuai Zhang
Sorana Cirstea
Svetlana Kuznetsova
Tamara Zidanšek
Tatjana Maria
Taylor Townsend
Timea Babos
Timea Bacsinszky
Wang Qiang
Wang Yafan
Varvara Gracheva
Venus Williams
Veronika Kudermetova
Viktória Kužmová
Yulia Putintseva
Zarina Diyas
Zheng Saisai
Naomi Osaka5,604,50
Ashleigh Barty8,606,00
Bianca Vanessa Andreescu10,009,00
Iga Swiatek12,0011,00
Aryna Sabalenka12,5011,00
Garbiñe Muguruza15,0012,00
Simona Halep15,0013,00
Jennifer Brady16,0013,00
Serena Williams17,5015,00
Sofia Kenin18,0013,00
Cori Gauff21,0015,00
Petra Kvitova22,0021,00
Karolína Plíšková26,0023,00
Elise Mertens26,0026,00
Victoria Azarenka26,0026,00
Maria Sakkari28,0023,00
Elina Svitolina29,0026,00
Karolína Muchová34,0032,00
Madison Keys36,0034,00
Elena Rybakina41,0034,00
Kiki Bertens41,0040,00
Markéta Vondroušová41,0040,00
Jessica Pegula51,0034,00
Ekaterina Alexandrova51,0041,00
Danielle Rose Collins51,0044,00
Dayana Yastremska51,0046,00
Belinda Bencic67,0046,00
Amanda Anisimova67,0048,00
Angelique Kerber67,0048,00
Johanna Konta67,0050,00
Jelena Ostapenko81,0065,00
Petra Martic81,0070,00
Su-Wei Hsieh101,0085,00
Sloane Stephens101,00101,00
Clara Tauson126,0050,00
Caty Mc Nally126,0067,00



Denna del ansvarar inte BraOdds.com för