Basket Blackjack Casinospel Cykel Fotboll Golf Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Casino

Världscupen i backhoppning Odds

Vem vinner världscupen i backhoppning 2019/2020?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Ryöyü Kobayashi2,251,75
Stefan Kraft6,004,75
Kamil Stoch9,003,50
Markus Eisenbichler15,0011,00
Dawid Kubacki21,0017,00
Piotr Zyla21,0017,00
Robert Johansson21,0021,00
Johann André Forfang34,0034,00
Timi Zajc41,0034,00
Daniel-André Tande51,0051,00
Domen Prevc67,0015,00
Peter Prevc67,0018,00
Andreas Wellinger67,0051,00
Richard Freitag67,0067,00
Karl Geiger81,0034,00
Stephan Leyhe81,0067,00
Michael Hayböck81,0081,00
Daniel Huber101,0051,00
Killian Peier101,0067,00
Evgeni Klimov101,0081,00
Halvor Egner Granerud151,0067,00
Junshiro Kobayashi151,0081,00
Roman Koudelka151,00101,00
Anders Fannemel201,00201,00
Gregor Schlierenzauer201,00201,00
Severin Freund201,00201,00
Philipp Aschenwald251,0067,00
Jakub Wolny251,0081,00
Simon Ammann251,00101,00
Yukiya Sato251,00101,00
Antti Aalto351,00351,00

>> KONTAKTA: INFO@BRAODDS.COM
<< TILLBAKA: STARTSIDAN

Fotbollsallsvenskan 2019 Odds.
Tour de France 2019 Odds.
Nobels Fredspris 2019. Går priset till Greta Thunberg?...

bot_crop