Bandy Basket Blackjack Casinospel E-sport Fotboll Handboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

Världscupen i backhoppning Odds

Vem vinner världscupen i backhoppning 2019/2020?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Poland1,501,50
Ryöyü Kobayashi2,372,25
Germany5,005,00
Kamil Stoch5,505,00
Stefan Kraft6,005,50
Austria7,507,50
Norway7,507,50
Slovenia15,0015,00
Markus Eisenbichler16,0013,00
Dawid Kubacki17,0014,00
Timi Zajc21,0015,00
Piotr Zyla25,0018,00
Robert Johansson26,0020,00
Japan26,0026,00
Johann André Forfang41,0026,00
Daniel-Andre Tande (Nor)41,0041,00
Daniel-André Tande51,0041,00
Domen Prevc67,0020,00
Peter Prevc67,0040,00
Andreas Wellinger81,0040,00
Richard Freitag81,0040,00
Gregor Schlierenzauer81,0050,00
Karl Geiger101,0030,00
Killian Peier101,0060,00
Stephan Leyhe101,0060,00
Evgeni Klimov101,0067,00
Junshiro Kobayashi101,0080,00
Michael Hayböck101,0080,00
Russia101,00101,00
Anders Fannemel150,00150,00
Daniel Huber151,0050,00
Halvor Egner Granerud151,0060,00
Philipp Aschenwald151,0060,00
Jakub Wolny151,0080,00
Yukiya Sato151,0081,00
Roman Koudelka151,00100,00
Simon Ammann251,00101,00
Severin Freund251,00150,00
Antti Aalto351,00150,00

>> KONTAKTA: INFO@BRAODDS.COM
<< TILLBAKA: STARTSIDAN
E-sport
MDL Chengdu Major 2019.

Fotboll
Champions League odds.
Guldbollen odds.

bot_crop