Basket Casinospel E-sport Fotboll Ishockey Motorsport OS 2020 Poker Politik Schack Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

NFL 2021 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2021?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Kansas City Chiefs7,507,00
Baltimore Ravens9,008,00
San Francisco 49Ers11,008,50
New Orleans Saints13,0012,00
New England Patriots15,0012,00
Philadelphia Eagles18,0015,00
Green Bay Packers19,0015,00
Dallas Cowboys21,0019,00
Seattle Seahawks21,0019,00
Pittsburgh Steelers23,0019,00
Minnesota Vikings23,0020,00
Los Angeles Rams26,0021,00
Tennessee Titans29,0023,00
Cleveland Browns35,0031,00
Houston Texans35,0031,00
Atlanta Falcons36,0034,00
Buffalo Bills37,0029,00
Chicago Bears37,0034,00
Indianapolis Colts41,0034,00
Las Vegas Raiders51,0034,00
Los Angeles Chargers51,0034,00
Denver Broncos61,0051,00
Tampa Bay Buccaneers66,0050,00
Carolina Panthers67,0051,00
Arizona Cardinals81,0067,00
Detroit Lions81,0067,00
New York Giants81,0067,00
New York Jets81,0067,00
Jacksonville Jaguars81,0080,00
Cincinnati Bengals101,00100,00
Miami Dolphins126,00100,00
Washington Redskins151,00100,00


>> KONTAKTA: INFO@BRAODDS.COM
<< TILLBAKA: STARTSIDAN

Övriga odds
Eurovision Song Contest 2020 odds.

Fotboll
Champions League odds.
Allsvenskan 2020 odds.
Superettan 2020 odds.

bot_crop