Basket Cykel E-sport Fotboll Golf Handboll Ishockey Motorsport Politik Schack Snooker Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

NFL odds – Få bästa oddsen på NFL

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2021?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Kansas City Chiefs5,004,50
Baltimore Ravens7,006,00
Seattle Seahawks8,508,00
Pittsburgh Steelers12,0010,00
Green Bay Packers13,0012,00
Tampa Bay Buccaneers13,0012,00
New Orleans Saints14,0013,00
Tennessee Titans16,0016,00
Los Angeles Rams23,0021,00
Buffalo Bills23,0023,00
Chicago Bears31,0029,00
Indianapolis Colts31,0029,00
Arizona Cardinals34,0034,00
New England Patriots36,0034,00
San Francisco 49Ers41,0031,00
Cleveland Browns41,0041,00
Las Vegas Raiders46,0034,00
Dallas Cowboys67,0051,00
Philadelphia Eagles81,0067,00
Carolina Panthers101,00100,00
Detroit Lions101,00100,00
Miami Dolphins101,00100,00
Los Angeles Chargers151,00100,00
Denver Broncos151,00125,00
Minnesota Vikings151,00125,00
Houston Texans151,00150,00
Atlanta Falcons201,00151,00
New York Giants301,00201,00
Washington Football Team501,00400,00
Cincinnati Bengals501,00500,00
Jacksonville Jaguars501,00500,00
New York Jets1001,001000,00