Let's Dance 2020 Basket Casinospel E-sport Fotboll Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Snooker Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

NFL 2021 Odds

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2021?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Kansas City Chiefs7,507,00
Baltimore Ravens8,007,50
San Francisco 49Ers11,009,00
Tampa Bay Buccaneers14,0011,00
New Orleans Saints14,0012,00
Philadelphia Eagles21,0019,00
Dallas Cowboys22,0017,00
New England Patriots23,0020,00
Seattle Seahawks23,0021,00
Minnesota Vikings26,0025,00
Green Bay Packers29,0020,00
Buffalo Bills29,0021,00
Pittsburgh Steelers29,0021,00
Indianapolis Colts30,0023,00
Tennessee Titans30,0026,00
Los Angeles Rams34,0025,00
Cleveland Browns34,0029,00
Los Angeles Chargers41,0030,00
Atlanta Falcons41,0034,00
Chicago Bears41,0034,00
Houston Texans51,0035,00
Denver Broncos51,0040,00
Arizona Cardinals51,0046,00
Las Vegas Raiders61,0035,00
Detroit Lions80,0061,00
Miami Dolphins81,0067,00
New York Giants81,0067,00
New York Jets81,0067,00
Carolina Panthers101,0067,00
Cincinnati Bengals126,00100,00
Jacksonville Jaguars151,00100,00
Washington Redskins151,00100,00


>> KONTAKTA: INFO@BRAODDS.COM
<< TILLBAKA: STARTSIDAN

Övriga odds
Let's Dance 2020 odds.

Fotboll
Champions League odds.
Allsvenskan 2020 odds.
Superettan 2020 odds.

bot_crop