Basket E-sport Fotboll Golf Ishockey Motorsport Poker Politik Schack Snooker Spelbolag Tennis Trav Övriga sporter Övriga odds Gamla odds Slots Casino

NFL odds – Få bästa oddsen på NFL

National Football League (NFL) är en professionell liga för amerikansk fotboll i USA. Varje lag spelar 16 matcher. Vid slutet av grundserien går sex lag från varje konferens vidare till slutspelet som är en utslagsturnering där de två sist kvarvarande lagen spelar finalmatchen i den så kallade Super Bowl. Finalmatchen spelas i månadsskiftet januari/februari på en förvald plats som normalt är en stad som har ett NFL-lag eller ett populärt college-lag. Uppemot 90 miljoner amerikaner tittar årligen på Super Bowl. En vecka efter Super Bowl spelar utvalda all-star-spelare från både AFC och NFC i Pro Bowl på Hawaii.

Vilka vinner NFL 2021?

    Högsta
odds
Lägsta
odds
Kansas City Chiefs7,007,00
Baltimore Ravens7,507,00
San Francisco 49Ers10,009,00
New Orleans Saints12,0012,00
Tampa Bay Buccaneers15,0011,00
Dallas Cowboys17,0017,00
Philadelphia Eagles21,0019,00
New England Patriots23,0015,00
Indianapolis Colts23,0020,00
Seattle Seahawks23,0020,00
Buffalo Bills26,0021,00
Pittsburgh Steelers26,0021,00
Minnesota Vikings26,0023,00
Green Bay Packers29,0021,00
Tennessee Titans29,0025,00
Los Angeles Rams41,0026,00
Cleveland Browns41,0030,00
Chicago Bears41,0034,00
Los Angeles Chargers46,0030,00
Arizona Cardinals51,0030,00
Atlanta Falcons51,0034,00
Denver Broncos51,0040,00
Houston Texans51,0045,00
Las Vegas Raiders67,0050,00
Detroit Lions67,0060,00
New York Jets81,0065,00
Miami Dolphins81,0075,00
New York Giants81,0080,00
Carolina Panthers126,0067,00
Cincinnati Bengals151,00125,00
Washington Football Team151,00125,00
Jacksonville Jaguars176,00150,00